Njohje Takime Aventura

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
1469 shikime
Nuk ka foto

Njohje Takime Aventura

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
1469 shikime

Përshkrimi

Pershendetje jam Mario nga tirana 25 vjec, zeshkan jam i interesuar te njoh femra po ashu dhe te kaloj bukur me to kush eshte e interesuar te me kontaktoje ne email
[email protected] ose te flasim dhe ketu faleminderit.

Profili i mario

mario
mario Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni mario (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  mario
  mario
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Komuna Parisit, Tirane, Tiranë, SHQIPERI
  41.32049, 19.80932

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Njohje Takime Aventura nga mario