Kërko

Ofroj shtepi ushqim lek makin bashkejetes

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 5 muaj më parë
764 shikime

Ofroj shtepi ushqim lek makin bashkejetes

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 5 muaj më parë
764 shikime

Përshkrimi

Pershendetje jam nje djal 30 vjec jetoj ne tirane. Dua te njo nje femer te rri me mua te dali me mua .....do ta ndihmoj sa mundem .Nese do te jetoj me mua cdo gje eshte ne rregull. Une jetoj vetem fare.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shkëmbim

Profili i [email protected]

Dionis.albania69@gmail.com
[email protected] Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni [email protected] (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dionis.albania69@gmail.com
  [email protected]
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ofroj shtepi ushqim lek makin bashkejetes
  Ofroj shtepi ushqim lek makin bashkejetes nga [email protected]