Per lidhje intime

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 6 muaj më parë
2297 shikime
Nuk ka foto

Per lidhje intime

QR CODE
Djemte kerkojne vajza
Postuar 6 muaj më parë
2297 shikime

Përshkrimi

Jam nje mashkull 40 vjec dhe banoj ne Malmö te Suedis. Kerkoj nje femer per lidhje intime dhe sekrete ne zonen e Skånes nuk me intereson jeta e saj private e martuar apo beqare. Kush interesohet mund te me shkruaj ne 0046700632442 ose ne email [email protected]

Profili i Daniel

Daniel
Daniel Regjistruar për 1+ vit 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Daniel (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Daniel
  Daniel
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Producentgatan 21,, 215 74 , Malmö, DIASPORA
  55.56316, 12.98768

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Per lidhje intime nga Daniel