Kërko

Skllav i edukuar per kembet e femrave

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
814 shikime

Skllav i edukuar per kembet e femrave

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
814 shikime

Përshkrimi

Jam skllav 25 vjec i edukuar mund te me perdorni si te deshironi me kontaktoni ne email
€€

Profili i Ali

Ali
Ali Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Ali (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ali
  Ali
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tiran, Tirane, Angli, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Skllav i edukuar per kembet e femrave Skllav i edukuar per kembet e femrave Skllav i edukuar per kembet e femrave Skllav i edukuar per kembet e femrave Skllav i edukuar per kembet e femrave
  Skllav i edukuar per kembet e femrave nga Ali