Language:
EN
SQ
EN
  • Images
Description
Pershendetje,
Jam nje djale simpatik nga Tr.
180cm/80kg, me integritet dhe i apasionuar pas aventurave te reja.
Cila vajze deshiron qe te takohemi (qofte kundrejt pageses) le te me shkruaje ne e-mail: [email protected] Send Message
No Photo
takim
persh kisha deshire te ...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Takime ne tirane vetem me femra
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Kerkoj femer $$$
Pershendetje jam 28 vj ...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.