Vajze per seriozisht

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
2755 shikime
Nuk ka foto

Vajze per seriozisht

Djemte kerkojne vajza
Postuar 1 vit më parë
2755 shikime

Përshkrimi

Kerkoj nje vajze per lidhje serioze

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i Tony

Tony
Tony Regjistruar për 3+ vjet 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Tony (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Tony
  Tony
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Korçë, Korçë, SHQIPERI
  40.58988, 20.72431

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Vajze per seriozisht nga Tony