Kërko

DUA FEMRA NGA FIERI TE MARTURA TE NDARA QE MUND TE VIJN NE TIRAN

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Lidhje romantike
Postuar 10 muaj më parë
383 shikime

DUA FEMRA NGA FIERI TE MARTURA TE NDARA QE MUND TE VIJN NE TIRAN

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Lidhje romantike
Postuar 10 muaj më parë
383 shikime

Përshkrimi

JAM 55 VJEC BEQAR RITUR NE TIRAN JETOJ VETEM ME PELQEJN FEMRAT NGA FIERI TE MARTURA TE NDARA QE BURAT KAN LEN VETEM NE TIRAN TE NDARA TE MARTURA QE DUAN SEKS DHE NUK JU KAN PLOTSUAR DESHIREN DHE RETHINAT E TIRANES AFER TIRANES SI DURSI LACI LEZHA E TJERA RETHE SEKRET DO JEMI BASHKE 0693175992 WATSAP SMS ZILE VIBER DHE NE DARK BENI SMS JU PRES PRIVAT JO KAM BLLOKUAR JO CIFTE

Atributet

Lloji: Të gjitha

Profili i CANI

CANI
CANI Regjistruar për 10+ muaj 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni CANI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  CANI
  CANI
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ruga Myslym Shyri, Tiran
  44.67778, -63.807576

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  DUA FEMRA NGA FIERI TE MARTURA TE NDARA QE MUND TE VIJN NE TIRAN
  DUA FEMRA NGA FIERI TE MARTURA TE NDARA QE MUND TE VIJN NE TIRAN nga CANI