Kërko

DUA FEMRA TIRAN DHE ATO QE JETOJN JASHT DHE DO VIJN NE TIRAN

Njerez te humbur
Postuar 1 vit më parë
213 shikime

DUA FEMRA TIRAN DHE ATO QE JETOJN JASHT DHE DO VIJN NE TIRAN

Njerez te humbur
Postuar 1 vit më parë
213 shikime

Përshkrimi

JAM 55 VJEC BEQAR RITUR NE TIRAN JETOJ VETEM DUA FEMRA TIRAN TE MARTURA TE DIVORCUARA QE BURAT KAN IKUR JASHT FEMRA QE JETOJN JASHT DHE KAN PROBLEME ME BURAT E TYRE DHE KUR TE VIJN NE TIRAN QE DUAN SEKS DHE NUK JAN TE KENAQURA SEKRETE DO JEMI DHE LIDHJE NE RETHINAT TIRANES DHE AFER TIRANES 0693175992 WATSAP SMS ZILE VIBER JO PRIVAT KAM BLLOKUAR JO CIFTE MOSHA NUK KA RENDESI FEMRAVE BENI SMS KUR TE DONI DHE NE DARK

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i parid

parid
parid Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni parid (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  parid
  parid
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ruga Myslym Shyri, Tiran, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  DUA FEMRA TIRAN DHE ATO QE JETOJN JASHT DHE DO VIJN NE TIRAN
  DUA FEMRA TIRAN DHE ATO QE JETOJN JASHT DHE DO VIJN NE TIRAN nga parid