Lidhje sekrete

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 1 muaj më parë
381 shikime
Nuk ka foto

Lidhje sekrete

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 1 muaj më parë
381 shikime

Përshkrimi

Pershendetje jam blerimi 38 vjec jam i interesuar per vajzë ose mami per me teper me shkruani ne uacap 0677562438

Profili i krasta

krasta
krasta Regjistruar për 4+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni krasta (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  krasta
  krasta
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pogradec, 1234, Pogradec, Pogradec, Korçë, SHQIPERI
  41.04615, 20.63272

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lidhje sekrete nga krasta