Kërko

Vajza per punesim jashte shteti

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 9 muaj më parë
220 shikime
Nuk ka foto

Vajza per punesim jashte shteti

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 9 muaj më parë
220 shikime

Përshkrimi

Kerkojme vajza per punesim jashte shteti me perqindje50%50

Profili i anonim

anonim
anonim Regjistruar për 9+ muaj 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  0 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vendndodhja e panjohur

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Vajza per punesim jashte shteti nga anonim