Language:
EN
SQ
EN
Description
Çkemi, jam nje vajze 30 vjeçe dhe kerkoj nje mashkull deri ne 45 vjeç veç per qejf dhe argetim. Duhet te jete tip interesant dhe te pelqeje bufet si une Send Message
Ronin
10/12/2021
Ku mund te kontaktojme?
Ardi
20/12/2021
Eja ne prishtine
Jepet me qira ambjent per zyra, Myslym Shyri
1100.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Lidhje serioze
Psh jam soni na tr 27 v...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Shitet Panoramex
Shitet Panoramex
Okazion! Owendy emax ea...
Te ndryshme
2
View item
5500.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.