Ergii

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 3 muaj më parë
2210 shikime
Nuk ka foto

Ergii

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 3 muaj më parë
2210 shikime

Përshkrimi

Prsh bej masazhe ne shtepin tuaj ose zyra, 20mije ora, jam ergi tr 33vjec, me shkruni per takim [email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Ergi

Ergi
Ergi Regjistruar për 9+ muaj 7 minuta më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Ergi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ergi
  Ergi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  7 minuta më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, 123456789, Tirane, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ergii nga Ergi