Language:
EN
SQ
EN
  • Images
Description
Jam nje grua 46 vjece e martuar jashte vendit, per momentin jam ne tirane me pushim kerkoj mashkull qe te me cmend ne shtrat . Me shkruani tek instagrami fallco se realin ma kontrollon burri . ermira835. Personi duhet te jet serjoz dhe jo mashtrues Send Message
No Photo
Kerkok shoqe
Persh. Jam nje djale, n...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.