Kërko

Kam shpin time interesuar per goca per nate te gjate ose te shpejt

Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 vit më parë
3115 shikime
Nuk ka foto

Kam shpin time interesuar per goca per nate te gjate ose te shpejt

Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 vit më parë
3115 shikime

Përshkrimi

Pershendetje jam i interesuar per mama zonja ose femra .. cdo gje sekrete kam makin dhe shpi timen . me kontaktoni per qejf .

Profili i Erioni

Erioni
Erioni Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Erioni (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Erioni
  Erioni
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kam shpin time interesuar per goca per nate te gjate ose te shpejt nga Erioni