Kerkoj femer ne durres

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 8 muaj më parë
910 shikime
Nuk ka foto

Kerkoj femer ne durres

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 8 muaj më parë
910 shikime

Përshkrimi

Përshkrimi

Kerkoj te takoj ndonje vajze ose mami nga durresi. Per pun a per qejf per te kalu kohen, si te deshironi. Me kontaktoni per detaje.

Profili i Kevin

Kevin
Kevin Regjistruar për 3+ vjet 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Kevin (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Kevin
  Kevin
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.28252, 19.45386

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkoj femer ne durres nga Kevin