kerkoj femer per takim

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 7 muaj më parë
1197 shikime

kerkoj femer per takim

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 7 muaj më parë
1197 shikime

Përshkrimi

jam 28 vjec kerkoj vajza per takim ne tirane
me shkruani ne whatsapp : +38345936242
kenaqesi dhe sek te eger

Profili i halim

halim
halim Regjistruar për 8+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni halim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  halim
  halim
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiran, 1000, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  kerkoj femer per takim
  kerkoj femer per takim nga halim