Kërko

Kërkoj femer studente e ndihmoj ekonomikisht

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 8 muaj më parë
1585 shikime
Nuk ka foto

Kërkoj femer studente e ndihmoj ekonomikisht

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 8 muaj më parë
1585 shikime

Përshkrimi

Përshëndetje jam 1 çun 26 vjeç jetoj në Londer
Kam disa ditë që kam ardhur në shqiperi për pushimet e veres
Kerkoj 1 femer studente per takim per qejf
E ndihmoj nga ana ekonomike pa problem.
Ju lutem me shkruani ne Instagram london_london_26


faleminderit .

Profili i London

London
London Regjistruar për 8+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Bota, DIASPORA

Kontaktoni London (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  London
  London
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tiranë, Bota, DIASPORA
  41.35667, 19.70741

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kërkoj femer studente e ndihmoj ekonomikisht nga London