Language:
EN
SQ
EN
  • Images
Description
Kerkoj meshkuj per takime me pagese stop vrromsat dhe stop ata qe skan buk te han e duan femer me.nivel. Stop kosovaret, stop ata qe thin jam ktu jam aty vetem ata qe jan ne tirane per takim. Jam 27 vjece i bej tgjitha dhe sjam.me.kompleksw takimi ne tr kontakt ne insta. femra_simpatike2777
.Flm.Fotot moshen i keni ne postim ata qe bejne pyetje tkota kur i kam shpejgu shum mir bllok. Send Message
No Photo
Takim
Jam Nji djal 30 Vjec i ...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Vetem per nje nate
Jam 35 vjeç kerkoj femr...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
DUA FEMRA
DUA FEMRA NE TIRAN DHE ...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Angli
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.