Paguaj shtëpinë ushqimin

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 4 muaj më parë
1462 shikime
Nuk ka foto

Paguaj shtëpinë ushqimin

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 4 muaj më parë
1462 shikime

Përshkrimi

Jam i sjellshëm dhe respektoj sekretin.

Dua një studente pa komplekse. Paguaj shtëpinë, ushqimin, telefonin edhe e ndihmoj.

Shtëpinë do e ketë të vetën.1 ose 2 herë në muaj do flejmë bashkë.

Kush interesohet, të më shkruajë
[email protected]

Profili i Redian Durrsi

Redian Durrsi
Redian Durrsi Regjistruar për 1+ vit 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Redian Durrsi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Redian Durrsi
  Redian Durrsi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Paguaj shtëpinë ushqimin nga Redian Durrsi