PËRSHËNDETJE VAJZA YJEEE

Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 vit më parë
6098 shikime
Nuk ka foto

PËRSHËNDETJE VAJZA YJEEE

Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 vit më parë
6098 shikime

Përshkrimi

JAM 30 VJEC SHUM SIMPATIK
OFROJ TOP SEKRET TAKIME ME VAJZA TË BUKURA DHE TË CFARDOLLOJ MOSHE
SHUM KENAQSI DHE BENEFITE TEK VILA IME JU MIRPRES BUZA BUKUR????????????

Profili i vinio

vinio
vinio Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni vinio (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  vinio
  vinio
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.28252, 19.45386

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  PËRSHËNDETJE VAJZA YJEEE nga vinio