Serjoz

Vendndodhja e panjohur
Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 vit më parë
3179 shikime
Nuk ka foto

Serjoz

Vendndodhja e panjohur
Vajzat kerkojne djem
Postuar 1 vit më parë
3179 shikime

Përshkrimi

Boj viza per angli vetem te interesuarit cdo te rrgullt NGA shpqeria dhe ne angli me adresse te sakte cmimi nuk.jepet ketu dhe leket jepet kur te mbwrrish ne vend qe Don ( Jo persona qe tallen

Atributet

Lloji: I ri

Profili i Aldo

Aldo
Aldo Regjistruar për 4+ vjet 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Aldo (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Aldo
  Aldo
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Nottingham

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Serjoz nga Aldo