Language:
EN
SQ
EN
  • Images
Description
Kerkoj meshkuj per takime me pagese stop vrromsat dhe stop ata qe skan buk te han e duan femer me.nivel. Stop kosovaret, stop ata qe thin jam ktu jam aty vetem ata qe jan ne tirane per takim. Jam 27 vjece i bej tgjitha dhe sjam.me.kompleksw takimi ne tr kontakt ne insta femra_simpatike2777.Flm.Fotot moshen i keni ne postim ata qe bejne pyetje tkota kur ickam shpejgu shum mir bllok.
Send Message
Shitet Panoramex
Shitet Panoramex
Okazion! Owendy emax ea...
Te ndryshme
2
View item
5500.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
No Photo
Lidhje serioze
Jam 25 vjec ,i pashem i...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Angli
No Photo
Njohje
Kerkoj njohje me femra ...
Lidhje,Takime
0
View item
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.