VETEM VAJZAT JU LUTEM

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 4 muaj më parë
655 shikime
Nuk ka foto

VETEM VAJZAT JU LUTEM

QR CODE
Vajzat kerkojne djem
Postuar 4 muaj më parë
655 shikime

Përshkrimi

Jam nje djal shume simpatik.

Whatsapp: 0698773411
Snap: dodaerlind

Atributet

Transaksioni: Të gjitha

Profili i Erlind Doda

Erlind Doda
Erlind Doda Regjistruar për 3+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Erlind Doda (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Erlind Doda
  Erlind Doda
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Dibres, Tirana, KOSOVA
  41.525251, -73.96773

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  VETEM VAJZAT JU LUTEM nga Erlind Doda