Kërko

dua shoqeri me femra tiran dhe ne dures

QR CODE
Vetem shoqeri
Postuar 3 muaj më parë
327 shikime

dua shoqeri me femra tiran dhe ne dures

QR CODE
Vetem shoqeri
Postuar 3 muaj më parë
327 shikime

Përshkrimi

jam 55 vjec beqar jetoj vetem ritur ne tiran dua shoqeri sekrete te gjat me femra tiran te martura zonjushe qe ju ka ikur buri dhe dures dhe rethet tiranes dhe ato femra qe jan jasht shtetit dhe do vijn ne tiran mosha 39 vjec deri 58 vjec jam tip thjesht serioz dhe kam nje kerkes sic kam une foto ne watsap dhe ju te keni keni foto watsap ose te dalim qe te njihemi 0693175992 watsap sms dhe ne dark jo privat kam bllokuar jo cifte

Atributet

Lloji: Të gjitha

Profili i joli

joli
joli Regjistruar për 3+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni joli (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  joli
  joli
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Myslym Shyri, Tiran, Tiranë, SHQIPERI
  41.32479, 19.8118

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  dua shoqeri me femra tiran dhe ne dures
  dua shoqeri me femra tiran dhe ne dures nga joli