Kërko

femra pèr shoqeri ne Fier Lushnje Berat Vlore

QR CODE
Vetem shoqeri
Postuar 3 muaj më parë
265 shikime

femra pèr shoqeri ne Fier Lushnje Berat Vlore

QR CODE
Vetem shoqeri
Postuar 3 muaj më parë
265 shikime

Përshkrimi

jam me pushime ktu, rri ne Itali ku punoj stukator
nèse ndonjèra mè bèn shoqèri e shpèrblej. w00393927209850

Profili i julian

julian
julian Regjistruar për 3+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni julian (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  julian
  julian
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Fier, Fier, SHQIPERI
  40.7839, 19.59695

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  femra pèr shoqeri ne Fier Lushnje Berat Vlore
  femra pèr shoqeri ne Fier Lushnje Berat Vlore nga julian