Pa pagesë
Pajtoni Tradicional Sauk

Agjensi Martesore
Postuar 7 vjet më parë
332 shikime

Pa pagesë
Pajtoni Tradicional Sauk

Agjensi Martesore
Postuar 7 vjet më parë
332 shikime

Përshkrimi

Ofrojme Pajton per gezime familjare, dasma, datelindje, klipe, shetitje me kuaj etj.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Liqeni i Farkes , Tirane, Liqeni i Farkes , Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pajtoni Tradicional Sauk Pajtoni Tradicional Sauk Pajtoni Tradicional Sauk Pajtoni Tradicional Sauk Pajtoni Tradicional Sauk Pajtoni Tradicional Sauk
  Pa pagesë Pajtoni Tradicional Sauk nga Anonim