Kërko

Pa pagesë
Kerkoj nje grua per qellime serioze

QR CODE
Agjensi Martesore
Postuar 6 vjet më parë
167 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Kerkoj nje grua per qellime serioze

QR CODE
Agjensi Martesore
Postuar 6 vjet më parë
167 shikime

Përshkrimi

Jam nje burre 54 vjec 185-88 .Ne shqipri banoj ne Durres ndersa jetoj ne itali. Jam i divorcuar kam nje djal i cili eshte i martuar dhe nuk jeton me mua. Kerkoj nje grua per te kaluar jeten sebashku. Ku garantoj qe jam serioz dhe do tè jet né duart tè sigurta. Them se do te boj jet tè qet. POR UN KERKOJ GRUA QE TE JETE E INFEKTUAR ME HIV POZITIV ASHTU SÌ DHE UN JAM. jam i sjellshem dhe i ndergjegjshem me fakultet. Kam shum raste per tu matura por nuk dua tè rrezikoj njeri. Edhe pse. Nuk eshte e thon qe rreziku per tu infektuar eshte shum i vogel. NE SE DIKUSH ESHTE E INFEKTUAR TE ME SHKRUAJ TE BEHET E GJALL SE VEC TE MIRA DO TE KET NGA UN. Faleminderit

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durres, Durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Kerkoj nje grua per qellime serioze nga Anonim