Kërko

Pa pagesë
Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te sht...

Babysitter
Postuar 5 vjet më parë
238 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te sht...

Babysitter
Postuar 5 vjet më parë
238 shikime

Përshkrimi

Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te shtepise ne Zvicer, te jete e moshes 25 deri 40 vjeqare, te kete pervoje adekuate ne kete lemi ( kujdestari per femije ), femija eshte i moshes gati 5 vjeqare. Paga 500 Euro ne muaj, +41763029059
Ju mireprese

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  10 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Bota, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te sht... nga Anonim