Kërko

Pa pagesë
Babysitter/Pastruese

QR CODE
Babysitter
Postuar 4 vjet më parë
212 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Babysitter/Pastruese

QR CODE
Babysitter
Postuar 4 vjet më parë
212 shikime

Përshkrimi

Kerkojm Babysitter per dy vajzat e tona dhe si punt e shpijes...vajzat jon 5vjeqare dhe 1vjeqare..per meshum info na kontaktoni +41765053816...kerkojm nje grua prej Moshes 35 vjeqare...

Profili i Egzona

Egzona
Egzona Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Egzona (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Egzona
  Egzona
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Zvicer, Zvicer, Bota, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Babysitter/Pastruese nga Egzona