Kërko

Pa pagesë
Kerkoj kujdestare!!! URGJENT

QR CODE
Babysitter
Postuar 4 vjet më parë
152 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Kerkoj kujdestare!!! URGJENT

QR CODE
Babysitter
Postuar 4 vjet më parë
152 shikime

Përshkrimi

Mirdita.. kerkoj kujdestare per femije dhe punt e shpis..prej me daten e 13.08.2018 Ju lutem me kontaktoni ne viber +41786539851

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Thurgau zvicër, Thurgau zvicër, Zvicer, Bota, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Kerkoj kujdestare!!! URGJENT nga Anonim