Kërko

800.00 Euro €
Kerkojme Babysitter per djalin France

QR CODE
Babysitter
Postuar 3 vjet më parë
465 shikime
Nuk ka foto

800.00 Euro €
Kerkojme Babysitter per djalin France

QR CODE
Babysitter
Postuar 3 vjet më parë
465 shikime

Përshkrimi

Kerkojme Babysitter per djalin.
Per cdo info mos hezitoni te na kontaktoni .
00 33 7 53 80 16 19
Per ne France
Faleminderit

Profili i A2121

A2121
A2121 Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni A2121 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  A2121
  A2121
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  France, France, France, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  800.00 Euro € Kerkojme Babysitter per djalin France nga A2121