Pa pagesë
djemte kerkojne vajza

Detektiv Privat
Postuar 5 vjet më parë
220 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
djemte kerkojne vajza

Detektiv Privat
Postuar 5 vjet më parë
220 shikime

Përshkrimi

Kerkoj nje vajze nga 30 deri ne 40 vjec ,inteligjente ,terheqese me nivel komunikimi ,te ciles mund ti ofroj shoqeri dhe kohe fantastike se bashku ,per kontakt shkruani ne maratonomakp[[email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  greqi, greqi, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë djemte kerkojne vajza nga Anonim