Kontrolloni me shitësin
Detektiv Privat

QR CODE
Detektiv Privat
Postuar 2 vjet më parë
766 shikime

Kontrolloni me shitësin
Detektiv Privat

QR CODE
Detektiv Privat
Postuar 2 vjet më parë
766 shikime

Përshkrimi

Ofrojme sherbime profesionale te hetimit privat, per me shume kontaktoni ne email:

[email protected]

Kontaktoni Detektiv (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Detektiv
  Detektiv
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Sheshi Zahirpajaziti P.nr, Qendra, Prishtine, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Detektiv Privat
  Kontrolloni me shitësin Detektiv Privat nga Detektiv