Kërko

500.00 Euro €
Sherbime te Detektivit Privat

Detektiv Privat
Postuar 2 vjet më parë
1289 shikime

500.00 Euro €
Sherbime te Detektivit Privat

Detektiv Privat
Postuar 2 vjet më parë
1289 shikime

Përshkrimi

Ofrojme sherbime profesionale dhe kofidenciale te hetimit privat, per klientet:

Ne ofrojme nje numer te madh sherbimesh te investigimit privat ne vende te ndryshme duke perfshire edhe Kosoven dhe Shqiperine sipas kerkesave te klienteve.

Per tu informuar me shume lidhur me kerkesen tuaj, jeni te mirpritur te na kontaktoni dhe cdo komunikim mbetet anonim:

[email protected]

Kontaktoni DetektivPrivat (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  DetektivPrivat
  DetektivPrivat
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prishtina, Prishtine, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Sherbime te Detektivit Privat
  500.00 Euro € Sherbime te Detektivit Privat nga DetektivPrivat