50.00 Euro €
Iptv smart KS/AL

Fotograf,video
Postuar 3 vjet më parë
328 shikime

50.00 Euro €
Iptv smart KS/AL

Fotograf,video
Postuar 3 vjet më parë
328 shikime

Përshkrimi

Bejme abonim per iptv
12 mujor 90 euro me zbritje 50 euro
Ne jemi një nga ofruesit më të fuqishëm të IPTV nga Evropa, duke siguruar një shërbim TV me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme globale, tiparet tona si më poshtë:

10000+ kanale televizive Live në mbarë botën me burime lokale

- Në dispozicion në kanalet FHD / HD / SD të Sportit, Dokumentarëve, Muzikës etj.

- Mbështetni Funksionin EPG, ju njoftoni programin tjetër paraprakisht.

VOD vazhdon të azhurnohet çdo ditë

- Të gjitha paketat janë të zgjedhura dhe të redaktueshme, përdoruesit mund të gjejnë me lehtësi kanalet e tyre pa kërkuar në mijëra kanale

Mbështesim pajisje të ndryshme

- Android, MAG, Smart TV, PC, iPhone, Enigma2 etj. mund të na lini një mesazh në lidhje me pajisjen që jeni duke përdorur.

Mbështetje teknike më e fortë 24 orë

Bashkohu me ne!



Pse të zgjidhni Abonimin tonë IPTV?

1. Serveri i IPTV-së tonë është shumë i qëndrueshëm, ju lutemi na kontaktoni për provë falas. Do të jeni të kënaqur me të.

2. Abonimi ynë IPTV mund të funksionojë në të gjitha llojet e pajisjeve. Dhe është e thjeshtë për t'u instaluar.

3. IPTV-ja jonë vjen me një menu të bukur dhe të dobishme, mund t’i gjeni lehtësisht kanalet tuaja të preferuara.

4. Pa reklama, shijoni kohën tuaj, kënaquni duke shikuar!

5. Ne kemi ekip profesional të inxhinierëve për të mirëmbajtur serverat dhe do t'i shtojmë / fshijmë kanalet bazuar në kërkesën e tregut.

6. Ne do të sigurojm shërbime njerzore pas shitjes.

Shënim:

Mirësevini të na kontaktoni për të marrë një provë falas së pari, thjesht ju lutemi na tregoni formatin që ju nevojitet.

Ju mirëpresim të na kontaktoni. Ne do t'ju japim një çmim të mirë.

Shumë faleminderit për interesimin tuaj për produktin tonë, ne do të bëjmë çmos për klientët tanë.

Kontaktoni Iptv smart KS/AL (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Iptv smart KS/AL
  Iptv smart KS/AL
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Amerike, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Iptv smart KS/AL
  50.00 Euro € Iptv smart KS/AL nga Iptv smart KS/AL