Kërko

20.00 Euro €
ofroj masazhe per gra ne moshe

QR CODE
Masazhe
Postuar 9 muaj më parë
772 shikime

20.00 Euro €
ofroj masazhe per gra ne moshe

QR CODE
Masazhe
Postuar 9 muaj më parë
772 shikime

Përshkrimi

Jam masazher mashkull 36 vj dhe ofroj masazhe per femra ne moshe qe deshirojne te relaksohen ne menyren me te mire. Vij ne ambjentet tuaja brenda rrethit te Tiranes. nese deshironi me kontaktoni ne 0693990745 Eri

Profili i ernesto

ernesto
ernesto Regjistruar për 9+ muaj 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni ernesto (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ernesto
  ernesto
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 9+ muaj
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Qender Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  ofroj masazhe per gra ne moshe
  20.00 Euro € ofroj masazhe per gra ne moshe nga ernesto