Kërko

Pa pagesë
Agjent Shitje per Kompani Transporti

QR CODE
Reklama,marketing
Postuar 6 vjet më parë
294 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Agjent Shitje per Kompani Transporti

QR CODE
Reklama,marketing
Postuar 6 vjet më parë
294 shikime

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh
Kompania SADOTRANS SH.P.K eshte nje kompani qe operon ne fushen e transport/logjistik dhe eshte e interesuar te punesoj nje agjent shitjesh ne terren per te kontaktuar me boten e biznesit ne shqiperi.
Agjenti duhet te kete eksperienca te ngjashme ne keto fusha dhe te njof mire biznesin shqiptar.
Sistemi i pages do te jete me page baze+ perqindje ne baze te punes.
Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne duke derguar Cv-it e tyre ne adresen e emailit [email protected]Cel. : 0692737569

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Agjent Shitje per Kompani Transporti nga Anonim