Kërko

Kontrolloni me shitësin
KONDICIONER Shitje, Montim, Servis

QR CODE
Reklama,marketing
Postuar 3 vjet më parë
1052 shikime

Kontrolloni me shitësin
KONDICIONER Shitje, Montim, Servis

QR CODE
Reklama,marketing
Postuar 3 vjet më parë
1052 shikime

Përshkrimi

Ermali klima- ju ofron kondicioner me cilësinë më të mirë në treg
Teknologjia Japoneze "Mitsubishi Electric"
SHITJE, MONTIM, SERVIS.
Ermali Klima- Vapa dhe i Ftohti nuk ndihen :)
(Nr kontakti 069 43 31 693)

Kontaktoni Ermali Klima (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Ermali Klima
  Ermali Klima
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Antipatrea, Lgj: 30 Vjetori, Berat, Berat, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  KONDICIONER Shitje, Montim, Servis
  Kontrolloni me shitësin KONDICIONER Shitje, Montim, Servis nga Ermali Klima