Pa pagesë
DAF 85

Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
198 shikime

Pa pagesë
DAF 85

Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
198 shikime

Përshkrimi

Shes DAF 85
viti i prodhimit 1995
pesha 9 T pesha e pergjithshme 19 T
Ne gjendie shume te mire teknike dhe xhenerike
Serviset te kryera ne Greqi .gomat ne gjendie te mire te parat jane te reja
Dokumentat te paguara si dhe siguracioni jeshil deri ne fund te 2017
Shitet per mbyllje aktiviteti

Cmimi 12 000 euro i diskutushem
cel 0698493618 Foti
cel 0692389370 Bona

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Permet, Permet, Përmet, Gjirokastër, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  DAF 85 DAF 85 DAF 85 DAF 85 DAF 85 DAF 85
  Pa pagesë DAF 85 nga Anonim