Kërko

Pa pagesë
Traktor Landini Landpower 125

Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
406 shikime

Pa pagesë
Traktor Landini Landpower 125

Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
406 shikime

Përshkrimi

Marke: Landini

Modeli: Landpower 125

Viti i regjistrimit: 2006

Cilindra6: Cilindra

Fuqia e motorit: 86.1 kW

Orari i perdorimit: 2110 h

Zhvendosja e motorit: 6728 cm3

Vleresimi i pergjithshem: (1-5)

Shpejtesia maksimale: 40 km / h

options
Front PTO, shtojcen e perparme, ajer te kondicionuar

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tropojë, Kukës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Traktor Landini Landpower 125
  Pa pagesë Traktor Landini Landpower 125 nga Anonim