Pa pagesë
iveco daily 35c12

Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
1960 shikime

Pa pagesë
iveco daily 35c12

Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
1960 shikime

Përshkrimi

Iveco Daily 35C12
VR Viti: 2007
  moteur Yield: 120 hp
peshe brut: 2790 kg
Ngjyra: Minimum
Mileage: 103156
per me shume saktesi dua qe ju te me kontaktoni me e-mail.
Falemnderit.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  iveco daily 35c12 iveco daily 35c12 iveco daily 35c12
  Pa pagesë iveco daily 35c12 nga Anonim