Kërko

Pa pagesë
Shiten kamion frigoriferike dhe motore per dhoma frigoriferike

Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
407 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shiten kamion frigoriferike dhe motore per dhoma frigoriferike

Kamjone
Postuar 6 vjet më parë
407 shikime

Përshkrimi

Kamion Mercedes Benz frigoriferike me ngrirje te thelle deri ne -30 grade,me 6 dyer, nafte deri ne 3.5 ton.Fuqia motorike 2200.Kapaciteti mbajtes 1000kg.

Kamion Mercedes Benz frigoriferike me ngrirje te thelle deri ne -25 grade,me 8 dyer, nafte,nga 3.5 ton deri ne 7.5 ton.Fuqia motorike 2200.Kapaciteti mbajtes 5800kg.

Motor per dhome frigoriferike 1.6 kw me agregat te riparueshem.

Motor per dhome frigoriferike 3.5 kw me agregat te riparueshem Dorin.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shiten kamion frigoriferike dhe motore per dhoma frigoriferike nga Anonim