Pa pagesë
Quad SMC RAM 300

Motocikleta ,skuter
Postuar 6 vjet më parë
640 shikime

Pa pagesë
Quad SMC RAM 300

Motocikleta ,skuter
Postuar 6 vjet më parë
640 shikime

Përshkrimi

Quad SMC RAM 300 per shitje.
Goma para te reja, pershpejtues dhe alternator i ri.
Nuk ka probleme mekanike.
NPA: 3654
Ngjyra: Bardhe
Kilometra: 5000 - 9999
Viti: 2012

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  korce, korce, Korçë, Korçë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Quad SMC RAM 300 Quad SMC RAM 300 Quad SMC RAM 300
  Pa pagesë Quad SMC RAM 300 nga Anonim