360.00 Euro €
Fellga SPATH

Pjese kembimi per makina
Postuar 4 vjet më parë
280 shikime

360.00 Euro €
Fellga SPATH

Pjese kembimi per makina
Postuar 4 vjet më parë
280 shikime

Përshkrimi

Fellgi SPATH od Italija orginallni
Fellga SPATH orgjinale të ardhura nga Italija
Bandazi 18ki 5x112
4 copë
Numri i telefoni: +389 71 687 175
Viber: +389 71 687 175

Kontaktoni Egzon (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Egzon
  Egzon
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Nerasht, Tearcë/Nerasht, Tetove, Maqedoni, MAQEDONI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Fellga SPATH Fellga SPATH
  360.00 Euro € Fellga SPATH nga Egzon