Kërko

1.00 Euro €
Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020

Pjese kembimi per makina
Postuar 5 vjet më parë
2242 shikime

1.00 Euro €
Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020

Pjese kembimi per makina
Postuar 5 vjet më parë
2242 shikime

Përshkrimi

Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
#pjesekembimigerizeni #pjese #pjesekembimi #pjesemakinash #servis #fener #fenerford #fenerfiesta #fenerfordfiesta #ford #fiesta #fenerfordfiesta

Profili i Shkelzen Ashiku

Shkelzen Ashiku
Shkelzen Ashiku Regjistruar për 5+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Shkelzen Ashiku (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Shkelzen Ashiku
  Shkelzen Ashiku
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga 7 Nëntori, Mezez, Kashar, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020
  1.00 Euro € Fener Ford Fiesta - Tel, SMS, WhatsApp, Viber, Messenger - 0683040020 nga Shkelzen Ashiku