Kërko

Pa pagesë
Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro

QR CODE
Vetura,gjejmakina
Postuar 7 vjet më parë
39 shikime

Pa pagesë
Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro

QR CODE
Vetura,gjejmakina
Postuar 7 vjet më parë
39 shikime

Përshkrimi

Bnz Elegance Avangard 250 kambio manuale, nafte, ngjyre gri, i perdorur, viti 1996, 424000 km. Airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini, sedilje lekure, ne gjendje te mire. Bateri te re amortizatore te nderruar para 1 viti, taksa te paguara deri ne gusht 2016 shitet 2200 Euro

TEL 0696902341

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  9 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  tirane, tirane, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro
  Pa pagesë Benz Avangard 250 nafte viti 96 2200 euro nga Anonim