2700.00 Euro €
Bmw 320 D

Vetura,gjejmakina
Postuar 1 vit më parë
139 shikime

2700.00 Euro €
Bmw 320 D

Vetura,gjejmakina
Postuar 1 vit më parë
139 shikime

Përshkrimi

Bmw 320D kerr shum i mir i mir mbajtun gjith me rregull ne France 300 mije km ne gjendje shum te mir pa as nje problem

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Car details

BMW
Serie 3
320
3
5
No
No
300000 KW

Profili i Fitim

Fitim
Fitim Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Ulqin, Montenegro, MALI I ZI

Kontaktoni Fitim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Fitim
  Fitim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ulqin, Montenegro, MALI I ZI
  38.89037, -77.03196

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Bmw 320 D Bmw 320 D Bmw 320 D Bmw 320 D
  2700.00 Euro € Bmw 320 D nga Fitim