Kërko

Pa pagesë
MAKINA ME QERA,CAR RENTAL,AUTONOLEGGIO...

QR CODE
Vetura,gjejmakina
Postuar 13 vjet më parë
47 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
MAKINA ME QERA,CAR RENTAL,AUTONOLEGGIO...

QR CODE
Vetura,gjejmakina
Postuar 13 vjet më parë
47 shikime

Përshkrimi

ALBANIA CAR RENTAL OFRON PER JU MAKINA ME QERA ME CMIME SUPER TE ARSYESHME DHE NE GJENDJE SHUM TE MIRE.NE UA SJELLIM MAKINEN ATJE KU DONI JU...NE PORTE,AEROPORTE,PIKA KUFITARE ETJ.MOS NGURRONI TE NA KONTAKOTONI NE 00355692068484 OSE 00355672136577 DHE PER ME SHUM MUND TE VIZITONI FAQEN TONE TE INTERNETIT http://albania-car-rental.com »

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  32 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë MAKINA ME QERA,CAR RENTAL,AUTONOLEGGIO... nga Anonim