Kërko

9500.00 Euro €
Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional

Vetura,gjejmakina
Postuar 2 vjet më parë
535 shikime

9500.00 Euro €
Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional

Vetura,gjejmakina
Postuar 2 vjet më parë
535 shikime

Përshkrimi

Pershendetje,
shes nje Mazda fuori strada (e perdorur vetem ne qytet).
Viti 2010
Km 79100
Cilindrata 2184
Carburanti diesel
Euro 5
CMIMI 9500€
Sic e dini makinat Japonese, jane me te shiturat ne bote dhe jane me te verftet te pavdekshme. Kjo makine ka sh pak km dhe eshte e pa shfrytezuar.
Per me te per info! Munde te kontaktoni ne WhatsApp 3387450870
John.

Kontaktoni Mazda (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Mazda
  Mazda
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Itali, Itali, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional
  9500.00 Euro € Mazda CX-7 2.2 MZR CD Sport Tourer full optional nga Mazda