Kërko

Pa pagesë
shes AUDIA4 E ardhur nga anglia

QR CODE
Vetura,gjejmakina
Postuar 13 vjet më parë
38 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
shes AUDIA4 E ardhur nga anglia

QR CODE
Vetura,gjejmakina
Postuar 13 vjet më parë
38 shikime

Përshkrimi

shesim Audi A4 me kamie automatike me air conditoner me xhama elektrik me disqe alumini ne gjndje shum te mir pune me benzine 1.8 kubiksh me dogomenta angleze,, 3500euro mund te behet ofer makina shitet per arsyje qe nuk esht njeri ta perdore ne shqiperi per me gjat kontakto ne numrin 0672646748 makina ndodhet ne Lezhe tani

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lezhe, Lezhe, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë shes AUDIA4 E ardhur nga anglia nga Anonim